RSS: Vše - UdálostiTestování webových aplikací

15. 09. 2009, 10:02:22,Události,

Už příští čtvrtek (24. září) by se měl v Praze konat další díl nekonečného řetězu zajímavých setkání osobností a firem z oboru IT. Příjemné posezení se tentokrát bude týkat testování webových aplikací a já předpokládám, že bude minimálně stejně zajímavé jako předchozí akce s tématikou verzovacích systémů.

Je oblast testování záležitost, která vás ve firmě pálí? Nebo si naopak myslíte, že je to vaše silná stránka a že to děláte nejlépe, jak to jde? Používáte Selenium? Cucumber? Levné testery? Nebo vlastní nástroj? Přijďte si vyměnit zkušenosti a zjistit, jak to dělají ostatní.

Pokud máte co říci, napište Petrovi a připravte si krátkou přednášku, miniprezentaci nebo třeba případovou studii z vaší firmy. Pokud chcete spíš poslouchat, na stejném e-mailu se můžete přihlásit. K dispozici je 18 míst zdarma a 5 míst komerčních (po 200 Kč), které pokrývají část nákladů na akci.Další info se jistě brzy objeví přímo na stránkách sdružení openmeeting.biz

A pokud vám příští čtvrtek přijde jako příliš vzdálené datum, doporučuji k návštěvě také přednášku Jirky Mžourka o zavedení UX do firmy, která se koná již pozítří na Karlově náměstí.

Autor: Pavel Šindelka

Komentáře


Žádné komentáře. Můžete být první!

Komentovat


Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat