RSS: VšeNabíráme: Junior UX designer

16. 05. 2013, 13:53,Mimo mísu,

Jako téměř každý rok, i letos se množství práce v našem UX týmu přehouplo přes onu kritickou mez, když už nutně potřebujeme nabrat nové posily. A já tak mám důvod lehce oprášit svůj blog a vyhlásit do světa: kodéři, front-endoví vývojáři a vůbec zájemci o UX - přijďte k nám!

Tentokrát sháníme vhodného kandidáta na juniorní pozici, vhodnou klidně i pro absolventa. Jeho úkolem bude zprvu implementovat (CSS+HTML) dodaný design stránek, ale velmi rychle se samozřejmě zapojí i do fáze samotného návrhu. Víc než konkrétní znalosti (ty doučíme, i když přesahy vítány) je pro nás důležitá zodpovědnost, elán a schopnost věci dotáhnout.

Více

WebExpo 2011

27. 09. 2011, 10:52,Události,

WebExpo nám dospělo. Opět o něco povyrostlo, zbavilo se dětských nemocí, přivedlo do našich končin nejedno velké jméno světové scény a může se už směle porovnávat s řadou svých starších zahraničních kolegů. S tím vším je samozřejmě spojeno i to, že ztratilo určité specifické kouzlo a atmosféru, kterou si všichni pamatujeme z prvních ročníků. Ale to je logická cena za dospívání.

Více

Sháníme UX designera/analytika

03. 01. 2011, 13:29,Mimo mísu,

Už nějaký ten čas v naší firmě vedu kompetenční tým uživatelského rozhraní, ve kterém se snažíme soustředit ty nejlepší odborníky na oblast UI, designu, testování atp. Ač nás není mnoho, za poměrně krátkou dobu jsme si vydobyli slušné renomé jak v rámci firmy, tak i u zákazníků. Zajímavé práce přibývá... a nás ne. Proto sháníme nové kolegy!

Rád by ses zabýval uživatelským rozhraním aplikací? Zajímají tě velké tuzemské i mezinárodní projekty? Máš přesahy i do jiných oborů (vývoj, analýza, copywriting,..) ? Pokud ano, neváhej se mi ozvat a zajdeme spolu na kafe! Ani nedostatek zkušeností nemusí být vždy na škodu, pokud je to nahrazeno nadšením a chutí.

Podrobnosti najdeš dále v článku.

Více

WebExpo 2009

20. 10. 2009, 14:09,Události,

I já se přidávám k těm účastníkům letošního WebExpa, kteří se rozhodli napsat krátké ohlednutí za povedeným víkendem na pražském Suchdole. Po loňském premiérovém ročníku se konference opět posunula o kus dál a já byl vesměs příjemně překvapen.

Více

Kdo je to vlastně analytik?

24. 09. 2009, 13:11,Analýza,

Jaká je role analytika ve vývojových týmech IT firem? Co je (nebo by mělo být) náplní jeho práce? Jaké by měl a neměl mít vlastnosti a k čemu vlastně může být ostatním dobrý? Na všechny tyto otázky je třeba najít odpověď dříve, než se začneme prací analytika (analýzou) více zabývat.

Více

Testování webových aplikací

15. 09. 2009, 10:02,Události,

Už příští čtvrtek (24. září) by se měl v Praze konat další díl nekonečného řetězu zajímavých setkání osobností a firem z oboru IT. Příjemné posezení se tentokrát bude týkat testování webových aplikací a já předpokládám, že bude minimálně stejně zajímavé jako předchozí akce s tématikou verzovacích systémů.

Více