RSS: VšeO mně

Už od roku 2006 působím primárně v oblasti business a IT analýzy, manažerského poradenství a uživatelské zkušenosti. Mám více než 10 let zkušeností s vedením lidí a týmů, jejich rozvojem a motivací. Mou specialitou jsou velké a komplikované projekty a programy, na kterých se věnuji primárně řízení scope, business analýze a specifikaci požadavků. Baví mě spojovat znalosti z business analýzy, UX a IT a získané synergie využít k úspěšné dodávce projektu.

V současné době pracuji hlavně na rozvoji konzultační společnosti Brights Advisory s.r.o., dříve jsem úspěšně vybudoval business analytický tým v KPMG Česká republika. Také jsem jako senior UX konzultant a analytik ve firmě Ness Czech s.r.o. (dříve Logos) založil a vedl Kompetenční tým uživatelského rozhraní, který se v rámci nadnárodní firmy snažil sdružovat odborníky na UI, nebo řídil vývojářský tým ve firmě BENETA.cz.

Vystudoval jsem elektrotechnickou fakultu ČVUT a již během svého studia jsem tři roky pracoval na částečný úvazek jako učitel výpočetní techniky a programování na SPŠST Panská (na což stále s láskou vzpomínám).

Podrobnější profil naleznete na serveru LinkedIn.