RSS: Vše - UdálostiPozvánka na WebCamp '08

11. 03. 2008, 23:33:03,Události,

Vilém Málek a Jakub Vrána pořádají na konci března v Kongresovém sále Masarykovy koleje ČVUT dvoudenní konferenci o webových technologiích WebCamp '08 a i vzhledem k tomu, že jsem jedním z přednášejících, vás na ni srdečně zvu. Kromě mé maličkosti si budete moci poslechnout třeba Patrika Zandla, Davida Grudla, Borka Bernarda, Davida Špinara nebo oba hlavní organizátory.

Program konference je tématicky rozdělen do dvou dnů (čtvrtek webdevelopment, pátek webdesign) a ještě není úplný, chystají se další poutavá témata. Pokud se o problematiku webových technologií zajímáte, neváhejte a registrujte se.

Autor: Pavel Šindelka

Komentáře


[1] (Michal Acler) - 12. 03. 2008, 11:05:02
Nechci působit jako prudič, ale dovím se na té konferenci za tu cenu něco, co ještě nevím?:) Osobně bych od akce s názvem WebCamp očekával trochu progresívnější program...
[2] (Vilém Málek) - 12. 03. 2008, 15:00:57
[1] Program ještě není definitivní a stále je dost prostoru na další přednášky. Pokud máte něco "progresivního" v šuplíku, stačí kontaktovat mne nebo Jakuba ;-)

Pro mne osobně jsou podobné akce nejpřínosnější v tom, že představují možnost se osobně setkat, seznámit a pokecat s lidmi, na které jinak nenarazím. Obsah přednášek považuji spíše za takový bonus ;-)

Co se týče ceny, jde o pokrytí bezprostředních přímých nákladů, které u takové akce opravdu nejsou zanedbatelné. Část nákladů hradíme já s Jakubem, takže v podstatě každý účastník bude dotován z našich kapes ;-)
[3] (Pavel Šindelka) - 12. 03. 2008, 23:45:30
Jen doplním, že v programu nově přibyla přednáška Štěpán Bechyňského o používání a vývoji PHP na platformě Windows (PHP a IIS 7.0, Expression Web 2.0 pro PHP vývojáře), na kterou se já osobně nesmírně těším. Štěpán je skvělý přednášející (zrovna dneska jsem navštívil jeho povídání o novinkách v jazyce C# a LINQ) a jistě přinese neotřelý pohled na věc "tak trochu z jiného světa" :)

Komentovat


Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat