RSS: Vše - ProgramováníTODO list pro PHP 5.3 uzavřen

25. 07. 2008, 10:32:55,Programování,

Jak nedávno informoval Lukas Smith, byl včera uzavřen TODO list chystané nové verze PHP. To je jistě dobrá zpráva pro všechny, kteří se "pět trojky" už nemohou dočkat. Lukas zároveň prozradil, že stable release PHP 5.3 je plánován na přelom září a října, nicméně já osobně jsem v tomto odhadu více skeptický a troufám si říci, že se tento termín ještě výrazně posune směrem ke konci roku.

Autor: Pavel Šindelka

Komentáře


[1] (Ondra Žižka) - 30. 08. 2008, 04:45:25
TODO list pro PHP 5.3:

- Zkopírovat nějakou vlastnost z Javy 1.1
- Odstranit staré bugy a přidat nové
- Zase trochu porochat pojetí OOP, ať se programátoři nenudí

BTW když jsem viděl jméno Šindelka ve spojení s PHP, tak jsem se hodně, ale opravdu HODNĚ lekl - dělal jsem pohovor na pozici J2EE vývojář, kde Šindelka je personalista. Nic proti vám, ale být zkoušen PHPkářem z Javy, to by byla sranda :-)
[2] (Pavel Šindelka) - 30. 08. 2008, 13:51:04
[1] Každý má jiné zkušenosti ;)

BTW: Existuje i Šindelka - personalista? Vida :) Nicméně personalisté na pohovoru určitě nejsou od toho, aby zkoumali Vaše odborné znalosti, těch se bát nemusíte. A pokud byste snad na svém pohovoru přístě narazil skutečně na mou osobu, nebudu Vás zkoušet z Javy (i když bych mohl). Znát jazyk není žádné umění. Přezkoušel bych si Vaší schopnost analyzovat a efektivně řešit problémy, vyzkoušel bych Váš způsob myšlení a umění spolupracovat v týmu. Dobrého vývojáře totiž nedělá to, jestli používá PHP, Javu nebo Smalltalk. Berte to jako dobrou radu do života ;)

Komentovat


Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat